Menu
Helsingør IF Fodbold mod Espergærde IF Serie 3 - Efterår • Pulje 2
Helsingør Idrætspark 03-10-2026 Kl. 15.30
ude logo
Helsingør IF Fodbold
T
Blovstrød IF - Helsingør IF Fodbold 26-09-2026 • kl. 15:00 2 - 1
T
Humlebæk BK - Helsingør IF Fodbold 22-09-2026 • kl. 19:00 1 - 0
T
Helsingør IF Fodbold - Virum-Sorgenfri BK 19-09-2026 • kl. 14:00 1 - 4
V
Fredensborg BI - Helsingør IF Fodbold 12-09-2026 • kl. 13:00 1 - 2
V
Helsingør IF Fodbold - DTU Lyngby Boldklub 1921 05-09-2026 • kl. 15:15 5 - 0
2
4
15°
5,8m/s
0ml.
18:40Kl.
Leveret af
ude logo
Espergærde IF
V
Espergærde IF - Hornbæk IF 26-09-2026 • kl. 13:15 2 - 1
V
Kokkedal BK - Espergærde IF 20-09-2026 • kl. 13:00 0 - 3
V
Espergærde IF - Taarbæk IF 12-09-2026 • kl. 11:00 7 - 0
U
Espergærde IF - Humlebæk BK 05-09-2026 • kl. 12:00 3 - 3
T
Blovstrød IF - Espergærde IF 29-08-2026 • kl. 15:00 1 - 0
'92
Kamp slut
'92
Frederik Staghøj
Assist: Andreas Højsted Ankjær
'73
Arthur Lautrop Buemann
Assist: Kalle-Emil Gry
'62
Eren Sari
Assist: Viktor Brink Albers
'53
Furqan Mahmoud
Assist: Eren Sari
'35
Philip Nickolas Karlsen
'25
Frederik Baagø Dam
Assist: Frederik Staghøj

StillingSerie 3 - Efterår • Pulje 2

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Farum BK (2) 10 7 2 1 23
2 Blovstrød IF 10 7 1 2 22
3 Espergærde IF 10 6 2 2 20
4 Virum-Sorgenfri BK 10 6 0 4 18
5 Humlebæk BK 10 5 3 2 18
6 Fredensborg BI 10 5 2 3 17
7 Hornbæk IF 10 4 2 4 14
8 Helsingør IF Fodbold 10 4 1 5 13
9 Lundtofte Boldklub 10 4 0 6 12
10 Kokkedal BK 10 3 2 5 11
11 DTU Lyngby Boldklub 1921 10 1 1 8 4
12 Taarbæk IF 10 0 0 10 0
Kommentarer
Kampgalleri
Vi bruger cookies for at kunne give dig den bedste oplevelse. Ved at bruge vores side accepterer du brugen af cookies.
Luk