Menu
Kokkedal BK mod Humlebæk BK Serie 3 - Efterår • Pulje 2
Karsemosegård Kunstgræs 03-10-2026 Kl. 15.00
ude logo
Kokkedal BK
V
Taarbæk IF - Kokkedal BK 27-09-2026 • kl. 13:00 1 - 4
T
Kokkedal BK - Espergærde IF 20-09-2026 • kl. 13:00 0 - 3
T
Blovstrød IF - Kokkedal BK 12-09-2026 • kl. 15:00 3 - 0
T
Kokkedal BK - Virum-Sorgenfri BK 06-09-2026 • kl. 13:00 0 - 3
T
Fredensborg BI - Kokkedal BK 29-08-2026 • kl. 13:00 4 - 2
4
5
17°
3,7m/s
0ml.
18:40Kl.
Leveret af
ude logo
Humlebæk BK
V
Humlebæk BK - DTU Lyngby Boldklub 1921 26-09-2026 • kl. 13:00 3 - 1
V
Humlebæk BK - Helsingør IF Fodbold 22-09-2026 • kl. 19:00 1 - 0
V
Taarbæk IF - Humlebæk BK 16-09-2026 • kl. 18:00 1 - 4
T
Humlebæk BK - Lundtofte Boldklub 12-09-2026 • kl. 13:00 1 - 6
U
Espergærde IF - Humlebæk BK 05-09-2026 • kl. 12:00 3 - 3
Jimmi Andersen
'90 +6
Kamp slut
'90 +5
Ukendt spiller
'90 +5
Ukendt spiller
'90 +0
Ukendt spiller
'89 +0
Ukendt spiller
'80 +0
Nikolaj Petersen
Assist: Marcus Sidney
'62 +0
Ukendt spiller
'53 +0
Esben Noah Trnka
Assist: Mathias Boriths
'53 +0
Noah Andersen Lyphardt
'47 +0
Ukendt spiller
'46 +0
2. halvleg start
'45 +1
1. halvleg slut
'43 +0
Mathias Boriths (Straffe)
'30 +0
Simon Petersen
Assist: Frederik Hedelund Gahrn
'10 +0
Ukendt spiller
'0 +0
Kamp start

StillingSerie 3 - Efterår • Pulje 2

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Farum BK (2) 10 7 2 1 23
2 Blovstrød IF 10 7 1 2 22
3 Espergærde IF 10 6 2 2 20
4 Virum-Sorgenfri BK 10 6 0 4 18
5 Humlebæk BK 10 5 3 2 18
6 Fredensborg BI 10 5 2 3 17
7 Hornbæk IF 10 4 2 4 14
8 Helsingør IF Fodbold 10 4 1 5 13
9 Lundtofte Boldklub 10 4 0 6 12
10 Kokkedal BK 10 3 2 5 11
11 DTU Lyngby Boldklub 1921 10 1 1 8 4
12 Taarbæk IF 10 0 0 10 0
Kommentarer
Kampgalleri
Vi bruger cookies for at kunne give dig den bedste oplevelse. Ved at bruge vores side accepterer du brugen af cookies.
Luk