Menu

Sponsorer Herre Senior

StillingPokalen 2022 • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Mosede BK (S4) 5 5 0 0 15
2 Jyllinge FC (S2) 4 4 0 0 12
3 Tune IF (S2) 4 4 0 0 12
4 Brøndby Strand IK (S3) 4 3 0 1 9
5 B. 73, Slagelse (S1) 3 3 0 0 9
6 Lejerbo BK (S4) 4 3 0 1 9
7 B. 1973, Herlev (S2) 3 3 0 0 9
8 Såby Fodbold (S1) 3 3 0 0 9
9 Fløng-Hedehusene (S3) 4 3 0 1 9
10 Slagslunde-Ganløse IF (S3) 4 3 0 1 9
11 Allerød FK (DS) 2 2 0 0 6
12 Ishøj IF (DS) 2 2 0 0 6
13 Annisse IF (S5) 3 2 0 1 6
14 Virum-Sorgenfri BK (S2) 3 2 0 1 6
15 Avarta (DS) 2 2 0 0 6
16 Ejby IF Fodbold (S3) 3 2 0 1 6
17 Hørsholm-Usserød IK (SS) 2 2 0 0 6
18 FC Kalundborg (S3) 3 2 0 1 6
19 Ringsted IF (DS) 2 2 0 0 6
20 Vemmelev Boldklub (S2) 3 2 0 1 6
21 BSF (SS) 2 2 0 0 6
22 Solrød FC (DS) 2 2 0 0 6
23 Hundige BK (S4) 3 2 0 1 6
24 VTF (Vejby/Tisvilde) (S3) 3 2 0 1 6
25 Tuse IF (SS) 2 2 0 0 6
26 Herlufsholm GF (S1) 3 2 0 1 6
27 Albertslund BS 72 (S3) 3 2 0 1 6
28 Dianalund IF (S2) 3 2 0 1 6
29 Nerashté, Ballerup (S2) 3 2 0 1 6
30 FC Jonstrup (S5) 3 2 0 1 6
31 Jyderup BK (S4) 2 1 0 1 3
32 Frederiksværk FK (S2) 2 1 0 1 3
33 Greve (DS) 2 1 0 1 3
34 FC Lejre (S4) 2 1 0 1 3
35 Ballerup BK (S1) 2 1 0 1 3
36 Frederikssund (DS) 2 1 0 1 3
37 Benløse IF (S2) 2 1 0 1 3
38 IS Skævinge (S3) 2 1 0 1 3
39 Gilleleje FK (S3) 2 1 0 1 3
40 Orient GI (S2) 2 1 0 1 3
41 Bagsværd BK (S1) 2 1 0 1 3
42 BK Friheden (S2) 2 1 0 1 3
43 Holbæk B&I (DS) 2 1 0 1 3
44 Køge Nord FC (DS) 2 1 0 1 3
45 IF Frem Bjæverskov (S1) 2 1 0 1 3
46 FIF, Hillerød (S4) 2 1 0 1 3
47 Sengeløse GI (S4) 2 1 0 1 3
48 Ølstykke FC (S1) 2 1 0 1 3
49 Vetterslev-Høm GF (S5) 2 1 0 1 3
50 Herstedøster IC (DS) 2 1 0 1 3
51 Sorø Freja (S3) 2 1 0 1 3
52 Vipperød BK (S3) 2 1 0 1 3
53 Haslev FC (SS) 2 1 0 1 3
54 Jernløse BK (S5) 2 1 0 1 3
55 Svinninge IF (S3) 2 1 0 1 3
56 Næstved FC 77 (S3) 2 1 0 1 3
57 TFC Odsherred (S2) 2 1 0 1 3
58 Humlebæk BK (S3) 2 1 0 1 3
59 Sørbymagle IF (S4) 2 1 0 1 3
60 IF Skjold Birkerød (SS) 2 1 0 1 3
61 Taarbæk IF (S2) 2 1 0 1 3
62 Havdrup Fodbold (S3) 2 1 0 1 3
63 Glostrup (SS) 2 1 0 1 3
64 Kirke Hyllinge IF (S4) 2 1 0 1 3
65 Møns FK (S3) 2 1 0 1 3
66 Ejby IF 1968 (S3) 2 1 0 1 3
67 Gørlev IF (S3) 2 1 0 1 3
68 Faxe Ladeplads IF (S4) 2 1 0 1 3
69 Græsted IF (S2) 2 1 0 1 3
70 Hundested IK (S1) 2 1 0 1 3
71 Blistrup SI (S5) 2 1 0 1 3
72 Røde Stjerne BK (S4) 2 1 0 1 3
73 Måløv BK (S2) 2 1 0 1 3
74 Rørby-Værslev IF (S4) 2 1 0 1 3
75 B. 82, Virum (S6) 2 1 0 1 3
76 Vinder af Fløng-Hedehusene - Gladsaxe-Hero 0 0 0 0 0
77 Vinder af Glostrup - Vallensbæk 0 0 0 0 0
78 Vinder af Græsted - Frederikssund 0 0 0 0 0
79 Vinder af Lundtofte - Greve 0 0 0 0 0
80 Vinder af Slagslunde - Bagsværd 0 0 0 0 0
81 Vinder af Svinninge - Vemmelev 0 0 0 0 0
82 Vinder af Såby - Rudersdal 0 0 0 0 0
83 Vinder af TFC Odsherred - Avarta 0 0 0 0 0
84 Vinder af VB 1968 - Solrød 0 0 0 0 0
85 Vinder af VTF Vejby-Tisvilde - Hørsholm 0 0 0 0 0
86 Svogerslev BK (S1) 1 0 0 1 0
87 Høng GF (S2) 1 0 0 1 0
88 Rosenhøj BK (S2) 1 0 0 1 0
89 Tølløse BK (S3) 1 0 0 1 0
90 Brødeskov IF (S2) 1 0 0 1 0
91 RV Stenlille (S3) 1 0 0 1 0
92 BK Vest, Rødovre (S3) 1 0 0 1 0
93 Dalby IF / HFK fodbold (S3) 1 0 0 1 0
94 FC Storebælt (S5) 1 0 0 1 0
95 Karrebæk IF (S2) 1 0 0 1 0
96 Lellinge IF (S4) 1 0 0 1 0
97 Taastrup FC (SS) 1 0 0 1 0
98 FC Rudersdal (SS) 1 0 0 1 0
99 Nivå-Kokkedal FK (S4) 1 0 0 1 0
100 Stenløse BK (S1) 1 0 0 1 0
101 Fredensborg BI (SS) 1 0 0 1 0
102 LSF (DS) 1 0 0 1 0
103 Vestegnen FK (S4) 1 0 0 1 0
104 Vallensbæk IF (SS) 1 0 0 1 0
105 Hårlev BK (S5) 1 0 0 1 0
106 Kvistgård IF (S4) 1 0 0 1 0
107 Toksværd Olstrup Fodbold (S4) 1 0 0 1 0
108 VB 1968 (SS) 1 0 0 1 0
109 AIK 65 Strøby Fodbold (S2) 1 0 0 1 0
110 Borup IF (S4) 1 0 0 1 0
111 Bosna IF (S5) 1 0 0 1 0
112 Gladsaxe-Hero BK (SS) 1 0 0 1 0
113 Himmelev-Veddelev BK (S3) 1 0 0 1 0
114 IF Hjorten (S4) 1 0 0 1 0
115 INVICTUS XI (S2) 1 0 0 1 0
116 Nyråd/Langebæk Alliancen (S3) 1 0 0 1 0
117 Præstø IF (S3) 1 0 0 1 0
118 Undløse BK (S2) 1 0 0 1 0
119 Vindinge IF (S5) 1 0 0 1 0
120 Ålholm IF (S4) 1 0 0 1 0
121 FC Hvidovre (S4) 1 0 0 1 0
122 Albertslund IF (SS) 1 0 0 1 0
123 Avedøre IF (SS) 1 0 0 1 0
124 Bramsnæs FB (S4) 1 0 0 1 0
125 Brede IF (S3) 1 0 0 1 0
126 Asnæs BK (S5) 1 0 0 1 0
127 Gislinge BK (S2) 1 0 0 1 0
128 Liria FK (SS) 1 0 0 1 0
129 Holmegaard GB (S3) 1 0 0 1 0
130 Melby-Liseleje IF (S3) 1 0 0 1 0
131 Tårnborg IF (S5) 1 0 0 1 0
132 Kokkedal BK (S5) 1 0 0 1 0
133 Ølsted IF (S3) 1 0 0 1 0
134 Vor Frue IF (S6) 1 0 0 1 0
135 BK Trundholm (S5) 1 0 0 1 0
136 Føllenslev-Særslev IF (S5) 1 0 0 1 0
137 Lundtofte Boldklub (SS) 1 0 0 1 0
138 Hareskov IF (S2) 1 0 0 1 0
139 Helsinge Fodbold (S2) 1 0 0 1 0
140 Islev BK (S4) 1 0 0 1 0
141 SIF Oldboys/Girls (S6) 1 0 0 1 0
142 Slangerup & Omegn IF (S3) 1 0 0 1 0
143 Torslunde-Ishøj IF (S3) 1 0 0 1 0

Holdets stab

Holdleder
ingen pic
Ralf Antonsen
Teamleder
profil
Kasper Antonsen
Træner
profil
Kim Brøndsholm

Holdstatistik - genereltPokalen 2022 • Pulje 1

Kampe 1
Mål 0
Højde Gns. 182 cm
Alder Gns. 23 år
Gule kort 0
Røde kort 0
Seneste form
T
IF Skjold Birkerød (SS)
1-0
Fredensborg BI (SS)
Vi bruger cookies for at kunne give dig den bedste oplevelse. Ved at bruge vores side accepterer du brugen af cookies.